472447

Ресторан Wine&Meat

Ресторан Wine&Meat – вишукане та затишне місце у самомусерці Хмельницього. Наш заклад поєднує у собі найкращі смаки страв Європейської кухні та витончених вин із різних куточків світу. 

Меню ресторану представлено великою кількістю страв з м’яса. Особливу увагу варто звернути на асортимент із найпопулярніших видів стейків не тільки України, але й Америки! Соковиті та надзвичайно смачні, приготовані нашими кухарями з особливою любов’ю, не залишать байдужим жодного поціновувача стейків.

Ексклюзивним доповненням до меню закладу стала традиційна італійська паста – BIGOLI. Для передачі істинного смаку  у приготуванні даного виду пасти, ми використовуємо машину для виготовлення Біголі, яка була спеціально привезена з Італії.

Ну, і звичайно, підкреслити усю смакову палітру, можна лише за допомогою вишуканої винної карти. ЇЇ основу складають вина Франції та Італії, проте, ми додали багато позицій і з інших країн світу, адже кожна з країн має свої кліматичні умови для вирощування винограду, а також особливості та традиції, що безумовно позначаються на смаку вина. Так, у нас ви зможете зустріти вина Чілі, Іспанії, Португалії, Нової Зеландії, Аргентини, Африки і не тільки.

Ми щиро бажаємо, щоб перебування у Wine&Meat вам запам’яталося не тільки феєрією смаків, але й атмосферою, що створює для вас увесь наш колектив! Адже ми зустрічаємо кожного з вас, як дорого гостя власного дому і щоразу віримо, що ви захочете повернутись до нас знову і знову!

Детальна інформація та резерв столиків за телефоном: (096) 901 00 02