Торговий центр розташований на трьох перших рівнях ТГРК "Либідь Плаза" Готельні послуги. Ресторани европейської і турецької кухонь. Оренда конференц-залу.

Наші контакти


Кам'янецька вулиця, 21, Хмельницький, Хмельницька область, 29000

+380382 72 66 22 (+38067 350 24 92)

MONPACIE

Головна / MONPACIE
  • rp_style1_img

Наш магазин пропонує в широкому асортименті товари для творчості тим, хто захоплюється хенд-мейдом і різними видами рукоділля. У магазині “Монпасье” (Київ), а також в мережі наших торгових точок, розташованих по всій Україні, можна купити намистинки, бісер, стрічки, швейну фурнітуру (нитки, ґудзики, інші дрібниці) для рукоділля, а також готові аксесуари, прикраси для предметів інтер’єру та одягу.

Асортимент нашого магазину особливо порадує тих, хто любить виготовляти різноманітні вироби своїми руками: шити, вишивати, виконувати бісерні візерунки, прикраси, картини з намистин, гудзиків, іншої фурнітури. Ознайомитися з пропонованими товарами для хендмейд можна, не виходячи з дому. Для цього достатньо переглянути каталог нашого інтернет-магазину monpacie.com.ua. Всі вироби для хендмейд розподілені за тематичними рубриками, кожна з яких налаштовується спеціальними фільтрами під потрібні вимоги, що дозволяють скоротити час пошуку необхідного.