замовити

Якщо ти фанат настільного тенісу, ми з нетерпінням чекаємо на тебе в COWORKING CENTR "TETRIS", ІІІ поверх ТГРК "Либідь Плаза, тел. 068 203 77 00.

 

Вартість 1 години - 30 грн.

 

Після того, як на світ з’явився цей настільний вид спорту, у світі звичайний теніс стали називати великим — щоб уникнути плутанини.

 

Цікава історія походження настільного тенісу. Кажуть, одного разу якийсь екстравагантний любитель цього виду спорту вирішив влаштувати у себе вдома маленький корт — прямо на столі. Спочатку гра в такий теніс відбувалася звичайними ракетками і звичайним важким м’ячем з гуми. Незабаром були придумані особливі правила для нової гри, а разом з правилами з’явилися і нові приналежності.

 

Пінг-понг ракетки стали схожими на мініатюрні дерев’яні лопатки, які з обох сторін обклеєні гумовими накладками. Змінилася і кулька — її стали виготовляти з целулоїду, він став легким — всього 2,5 грама вагою.

 

Багатьом цікаво: чому настільний теніс стали називати пінг-понгом? Можливо, ця назва просто повторює звук целулоїдної кульки, що вдаряється об стіл. Можливо, в цій назві є щось від азіатських мов — адже саме в країнах Азії ця гра набула найбільшого поширення. Як стверджують фахівці, частка правди є в обох поясненнях. Назва «пінг-понг» народилося тоді, коли граючи, прислухаючись до звуків кульки, що підстрибує, вирішили, що вона видає саме такий звук. Пінг! — так звучить м’яч, відскакуючи від ракетки, і понг! — відскакуючи від столу.