КУДО

Спортивний клуб «Маямі Біч» запрошує всіх бажаючих у секцію КУДО. Тут завжди будуть раді допомогти Вам удосконалити тіло та волю.

КУДО - мистецтво ведення поєдинку, гранично наближеного до реальності, з різноманітним набором найбільш ефективних технік захисту і нападу, для досягнення максимального результату за мінімальний час. Цьому сприяють:

 1) Правила проведення змагань, що оцінюють тільки реальну контактну техніку.

2) захисне екіпірування (шолом SUPERSAFE) дозволяє застосовувати і відпрацьовувати реальні прийоми без ризику для здоров'я.

3) Використання коефіцієнта (зростання в см. + вага в кг.)

Основні завдання КУДО:

1) Розвиток тілесності (тіло і його рухові здібності) регулярно впливає на тіло фізичних вправ, що будують, розвивають, гартують, що захищають його.

2) Розвиток чуттєвих аналізаторів, що допомагають людині швидко орієнтуватися у раптово мінливій обстановці, за рахунок ефективної зміни різних прийомів і їх комбінацій.

3) Стимулювання швидкості розумових процесів, за допомогою певних сполучень спарингів, що дозволяють приймати швидкі рішення, в бою та в житті.

4) Усвідомлення та подолання своїх слабкостей в процесі занять (невпевненості, страху, ліні, незібраність).

5) Оволодіння навичками спілкування в колективі, формування і відстоювання активної життєвої позиції, вміння ставити себе на місце іншого, використовую синтез європейського і східного підходу до життя (європейське перетворення дійсності і східне розчинення в ній).