Мережа фірмових магазинів "Тік-Так"

Магазин «Тік-Так» - перший поверх ТГРК «Либідь-Плаза».Історія мережі салонів годинників «Тік-Так» почалася в далекому 1996 році, коли люди пострадянського простору ще навіть не замислювалися над тим, що годинники потрібні не тільки для того, щоб визначати час. Незабаром цей аксесуар стане обов'язковим предметом гардеробу успішної людини - своєрідною «візитною карткою». Саме такий розвиток подій і передбачав засновник мережі «Тік-Так», поєднуючи заняття для душі з правильною тактикою створення власного бізнесу.

Історія мережі «Тік-Так» почалася з торгівлі недорогими годинниками на ринках, де надійним прилавком завжди служив капот стареньких жигулів. Завдяки наполегливості та важкій праці вже через чотири роки відкрився перший маленький «Тік-Так» в Івано-Франківську. Але на цьому етапі історія цієї мережі тільки починається - Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Львів, Київ: вже 13 магазинів у 8 містах, власний інтернет-магазин з доставкою по всій Україні і звичайно, безліч нескорених міст, які незабаром приєднаються до постійно зростаючої родини під назвою «Тік-Так».

Протягом майже 17 років «Тік-Так» тішить своїх клієнтів прекрасним обслуговуванням, кваліфікованими продавцями-консультантами і найбагатшим вибором годинників відомих світових брендів. Тут пропонується  лише сертифікований товар, що постачається офіційними дистриб'юторами годинникових заводів в Україні, тим самим забезпечуючи якісне сервісне обслуговування і всесвітню гарантію від виробника!